1. ÖDÜL

Numan Kerem PİKER, Mimar, İTÜ
Mehmet Can ANBARLILAR, Mimar, İTÜ

Yardımcılar
Erdem TÜZÜN, Mimar
Yelda KÖM, Mimar
Deniz ÖNDER, Mimarlık Öğrencisi
Cavidan BAYRAKTAR, Mimarlık Öğrencisi
Mehmet GÖREN, Mimarlık Öğrencisi
Marta MARZSAL, Mimar

Statik
Mustafa Adnan ÖĞÜT, Y. İnş. Müh., İTÜ

Mekanik
Cafer AKTÜRK, Makine Müh., YÜ

Elektrik
Belgin PEKCAN, Elektrik Müh., YÜ

2. ÖDÜL
Seden CİNASAL AVCI, Mimar, GÜ
Ramazan AVCI, Mimar, DEÜ

Yardımcı
Hüseyin KOMŞUOĞLU, Mimar

Danışmanlar
Evren BAŞBUĞ, Mimar
Dilşad KURTOĞLU, Mimar
Turgut ŞAKİROĞLU, Mimar

Statik
Yüksel KONKAN, İnş. Müh., ODTÜ

Mekanik
Ekrem EVREN, Makine Müh., EÜ

Elektrik
Kemal GÜRAVŞAR, Elektrik Müh., ADMMA

Trafik Raporu
Hamidreza YAZDANİ, Y. Şehir Plancısı

3. ÖDÜL
Onar GERELİOĞLU, Mimar, ODTÜ

Yardımcılar
Vladimir ARSENE
Silviu CHİTU
Stefan CATALİN
Marinela Petrina PASCA
Sinziana NİCOLAE
Mihaela Vasilescu GUİU
İona TANASİE

Statik
Niyazi PARLAR, İnşaat Müh., YÜ

Mekanik
İbrahim KÖROĞLU, Makine Yüksek Müh. İTÜ

Elektrik
Dağıstan BEKİROĞLU, Elektrik Müh., YÜ

Trafik Danışmanı 2. Kademe
Ergun GEDİZLİOĞLU, Prof. Dr., İnşaat Mühendisi, İTÜ

4. ÖDÜL
Ayhan USTA, Y. Mimar, KTÜ
Gülay KELEŞ USTA, Y. Mimar, KTÜ
Ali Kemal ŞEREMET, Mimar, KTÜ

Statik
Gökhan BEŞBAŞ, İnş. Müh., GÜ

Mekanik
Şaban BÜLBÜL, Makine Müh. KTÜ

Elektrik
Özer ÖZTÜRK, Elektrik Müh. KTÜ

5. ÖDÜL
Hayri Sinan BALCI, Y. Mimar, MSGSÜ
Nejat BALCI, Mimar, İDMMA
Statik
İsmail EKEN, İnş. Müh. UÜ

Mekanik
Barbaros KÖRELEROĞLU, Makine Müh., UÜ

Elektrik
Mehmet Nazmi KACAR, Elektrik Müh., İDMMA

1. MANSİYON
Burçin Cem ARABACIOĞLU, Y. Mimar, MSGÜ
Feride Pınar ARABACIOĞLU, Y. Mimar, YTÜ

Yardımcı
Mustafa Adil KASAPSEÇKİN, İç Mimar, ÇÜ

Statik,
İrfan SAYDAR, İnş. Müh. , İTÜ

Mekanik
Mehmet Yiğet TÜMER, Makine Müh., İTÜ

Elektrik,
Necati Öcal ÇAĞLIN, Elektrik Müh. İTÜ,

2. MANSİYON
Deniz DOKGÖZ, Mimar, DEÜ
Ferhat HACIALİBEYOĞLU, Mimar, DEÜ
Orhan ERSAN, Y. Mimar, SDÜ - DEÜ

Yardımcılar
Ecem ÖKSÜZ, Mimarlık Öğrencisi, İTÜ
Deniz COŞKUN, Mimarlık Öğrencisi, ODTÜ

Statik
Cemal COŞAK, İnş. Y. Müh., DEÜ

Mekanik
Salih Emre DAMAR, Makine Müh., EÜ

Elektrik
Gökçe HAVER TOPRAK, Elektrik Elektronik Mühendisi, KTÜ

3. MANSİYON
Tolga SAYIN, Y. Mimar, MSÜ
Yasin Çağatay SEÇKİN, Y. Mimar, MSÜ

Danışmanlar
Ebru Firidin ÖZGÜR, Y. Şehir Plancısı, MSGSÜ

Yardımcılar
Emre ÖZDEMİR, MSGSÜ
Tuba KILIÇ, MSGSÜ
F. Sinem DOMANİÇLİ, Y. Mimar, İTÜ
Birge YILDIRIM, Y. Mimar, İTÜ
Ali SEİFLOO, Mimar, URMİA
Esra SERT, Mimar, YTÜ

Statik
Onur DEMİR, İnşaat Mühendisi, YTÜ

Makine,
Mustafa Salim DİNÇÇAĞ, Makine Mühendisi, YTÜ

Elektrik
Baki AKYOL, Elektrik Mühendisi, YTÜ

İkinci kademede ilave olan kimlik bilgileri:

Trafik Raporu
Ergül GEDİZLİOĞLU, İnşaat Y. Müh. , İTÜ

Yardımcılar
Emre ÖZDEMİR, MSGSÜ
Tuba KILIÇ, MSGSÜ
F. Sinem DOMANİÇLİ, Y. Mimar, İTÜ
Ali SEİFLOO, Mimar, URMİA
Deniz EYYUBOĞLU, Peyzaj Mimarı, İU

4. MANSİYON
Seçkin KUTUCU, Y. Doç. Dr., Mimar, DEÜ
Ebru YILMAZ, Y. Doç. Dr., Mimar, DEÜ
Yonca KUTUCU, Mimar, DOU

Yardımcılar
Ali SAKAL, Mimar
Nabi Hamdi MORTAN, Öğrenci, İ.Y.T.E.
Pelin TİMURCAN, Öğrenci, İ.Y.T.E.
Sinem SAMANCI, Öğrenci, İ.Y.T.E.
Ender AYDIN, Mimar

Statik
Selim ARDALI, Y. İnşaat Mühendisi, BÜ

Mekanik
Taner KOCAOVA, Makine Mühendisi, EÜ

Elektrik
Namık ONMUR, Elektrik Mühendisi, İDMMA

Kolokyum 9 Temmuz 2011 Cumartesi günü Manisa Fuar Merkezinde yapılacaktır. Yarışmanın sergisi aynı mekanda gezilebilir.

Kolokyum programı:

Ödül Töreni ve Kolokyum, 16.30 – 18.30
Kokteyl, 19.00

9 Temmuz 2011 Cumartesi Günü saat 14.00’da İzmir Adnan Menderes Havaalanından Manisa’ya ulaşım sağlanacaktır.



Ekler

Geri     Yukarı     Anasayfa
YAYINLARIMIZ
EN AZ BEDEL HESABI
YARIŞMALAR
ETKİNLİKLERİMİZ
---
MİMARLIK HABERLER
Mimarlık Vakfı
İSTATİSTİKLER
Aktif Ziyaretçi : 1
Bugünkü Ziyaretçi : 24
Toplam Ziyaretçi : 3.515.805
©2012 Mimarlar Odası Balıkesir Şubesi   MND Ajans