• 0266 245 40 01
  • info@balmim.org.tr

Şahin İnşaat Mimarlık


İş Veren İlanı

Şahin İnşaat Mimarlık

05375768838

sahinahmet25@gmail.com

Merkez

Şahin İnşaat Mimarlık, 41 yıldır Balıkesir'de konut inşaatı ve satışı faaliyetlerini kesintisiz şekilde sürdüren Balıkesir'in en tecrübeli ve yenilikçi inşaat firmalarından biridir. 1 Yıl önce bünyesine mimarlığı da dahil ederek tasarım ve inşaat süreçlerini beraber yönetmektedir.

İş tanımı


İşe alınacak kişi ile uzun süreli çalışma planlanıyor.
İşe alınacak kişiye özel tahsis edilmiş bir araç ve ofiste bir masa olacak. Proje müdürü ile birlikte çalışarak şantiyelerdeki ve dışarıdaki işlerin idaresinde ve takibinde görev alacaktır.
İşe alınacak kişi ofisin düzeninin ve temizliğinin takibini yapacaktır. (Günde ortalama yarım saatini ayırarak ofisin düzen ve tertibini sağlayacaktır.)
İşe alınacak kişinin inşaat sektörü ile alakalı ya eğitim almış olması yada bu sektör ile alakalı bir tecrübesi olması istenmektedir. Yani inşaata tamamen yabancı olmaması gerekir.
İşe alınacak kişinin inşaat mühendisi veya mimar olması durumunda, şantiyelerin denetlenmesinde ve proje tasarım aşamalarında da görev alması planlanmaktadır.
İşe alınacak kişinin konuşma, insanlarla iyi iletişim kurabilme ve sosyallik gibi becerilerinin güçlü olmasına önem verilecektir.
İşe alınacak kişinin Balıkesir'de ikamet ediyor olması tercih edilir. En azından Balıkesir'e yabancı olmamalıdır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 Balıkesir Mimarlar Odası